MS-LIŠKA
MS-LIŠKA

Tisková zpráva k akčnímu plánu rozvoje vzdělávání 2020

Přidána tisková zpráva o projekktu rozvoje vzdělávání. Kompletní zprávu najdete v dokumentech ke stažení.

Na Litvínovsku se učí nejen žáci, ale i ředitelé škol!  
Litvínov, 22. 1. 2020 

Před Vánoci minulého roku se na Lesné v Krušných horách uskutečnilo společné zasedání ředitelů základních škol na Litvínovsku. Jeho cílem bylo posílit vzájemné vazby, sdílet zkušenosti a také se naučit, jak předcházet stresu a tlaku, který s výkonem vedoucí funkce souvisí.

Během prosincového jednání, které trvalo dva dny, se vedoucí pracovníci zaměřili na lepší komunikaci, jak zacházet se stresem nebo jak reagovat na naléhavé situace s rodiči a dětmi. „Součástí jednání byly i nástroje pro podporu ředitelů v manažerské oblasti,“ sdělila Kamila Fridrichová, ředitelka MAS Naděje o.p.s. a manažerka projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání II pro ORP Litvínov,“ který akci finančně podpořil.